Avon Katalog Kampania 4, kwiecień 2024

Pobierz Avon Katalog Kampania 4, kwiecień 2024 w pdfAvon Katalog Kampania 4, kwiecień 2024 pdf

Przedstawiamy Today Tomorrow Always Everlasting. To uczucie nie ma sobie równych. Twój ukochany, Twój najdroższy. Ten zapach to najwierniejszy towarzysz chwil pełnych serdeczności i bliskości. Jest jak prawdziwe uczucia - nieprzemijający. To uczucie nie ma sobie równych. Otul się kojącymi nutami mleka migdałowego i kwiatu migdałowca, harmonijnie połączonymi z nowoczesną nutą neroli i ciepłym akcentem piżma. Miłość, która ro7kwita milionem płatków neroli. Zbierane ręcznie. o najwyższej jakości... Potrzeba aż 1,3 miliona płatków neroli, aby otrzymać 1 kg cennej esencji do produkcji naszych kultowych perfum TTA Today. Twój każdy zakup wspiera kobiety. Za każdym razem, gdy kupujesz w Avon perfumy lub inny ulubiony kosmetyk, wspierasz przedsiębiorcze kobiety, by odkrywały w sobie siłę.

Zapowiedź miłości zaklęta w świeżych pąkach neroli i nutach bergamotki. Pąki neroli to składnik klasy premium, który uzyskał wyróżnienie Orpur (dosłownie „czyste złoto"), przyznawane naturalnym składnikom o najwyższej jakości. Możesz się nim cieszyć w najświeższym zapachu z kolekcji TTA. Ponadczasowe nuty neroli i niezapomniana lawenda przywołują piękne wspomnienia. Do tworzenia zapachów TTA używamy zbieranych ręcznie o świcie neroli kwitnących w kwietniu i jeszcze tego samego dnia pozyskujemy z nich esencję najwyższej jakości.

Legendarna długość i objętość. Jeśli chodzi o długość i objętość, ten tusz nie ma sobie równych! Wypróbuj i przyznaj, że rozmiar ma znaczenie - satysfakcja gwarantowana! Wydłużająca stożkowa szczoteczka rozdziela i podkreśla nawet trudno dostępne rzęsy. Do 50% więcej długości bez rozmazywania, osypywania i grudek. przez cały dzień. Wypróbuj jako pierwsza krem, który pomaga odnawiać miliony komórek skóry. Efekt sztucznych rzęs bez obciążania. Uwielbiasz efekt sztucznych rzęs ale nie lubisz uczucia ciężkości jaki daje? Ten tusz jest dla Ciebie! Rzęsy zachwycają objętością i zaskakują lekkością. Lekka, puszysta formuła błyskawicznie podwaja objętość i wydłuża rzęsy. Szczoteczka dociera nawet do rzęs w kąciku oka, aby je wydłużyć i rozdzielić. Maksymalna objętość rzęs. Postaw na maksymalne pogrubienie bez grudek i osypywania. Dzięki temu tuszowi twoje rzęsy będą robić wrażenie! Z dobroczynną witaminą E. Spiralna szczoteczka obejmuje i pogrubia całe rzęsy. Kremowa formuła nadaje objętość na cały dzień.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt