Avon Katalog Kampania 3, marzec 2024

Pobierz Avon Katalog Kampania 3, marzec 2024 w pdfAvon Katalog Kampania 3, marzec 2024 pdf

Makijaż, który o Ciebie dba. Uwielbiam nosić makijaż na scenie i poza nią. A teraz, gdy mam makijaż dobry dla mojej skóry, uwielbiam to jeszcze bardziej! Wielozadaniowy makijaż z aktywnymi składnikami pielęgnującymi, który kocha, lubi i szanuje twoją skórę, dbając o jej kondycję, nawet gdy go zmyjesz. Kocha twoje usta i dzięki formule z 50% składników pielęgnujących sprawia, że są nawilżone, pełniejsze i gładsze natychmiast i na długo. Lubi jak twoje usta olśniewają jej blaskiem i wyrazistym kolorem. Szanuje barierę hydrolipidową twoich ust, wzmacniając ją by pomóc zapobiegać wysuszeniu i chroni dzięki SPF 20. Szminka Hydramatic Shine. Idealnie lśniący kolor i nawilżający hialuronowy środek w jednym. 8 na 10 kobiet potwierdza, że nawilża bardziej niż najczęściej używana przez nie szminka.

3 w 1 – pielęgnujący podkład, który działa jak serum. Kocha twoją skórę i dzięki formule z 82% składników pielęgnujących zapewnia jej zdrowy wygląd, nawilżenie i ochronę. Lubi wyrównywać koloryt, nadając skórze promienny blask i zapewniając lekkie-średnie krycie. Szanuje wrażliwość skóry, chroniąc ją przed wolnymi rodnikami i słońcem dzięki SPF 30. 99% kobiet potwierdza, że ich skóra wygląda na zdrowszą i gładszą. Błyskawicznie podnosi poziom nawilżenia skóry o 200%. Zapewnia do 72h nawilżenia, nawet po zmyciu. Zawiera aktywne składniki rozświetlające, witaminy C i E oraz antyoksydanty. 3 kroki do świetnego wyglądu i samopoczucia. Nałóż ulubione serum, na nie silikonową maskę na twarz, pozostaw na 20 minut i w tym czasie zrelaksuj się. Świetna alternatywa dla masek jednokrotnego użytku. Użyj masażera do ciała i skóry głowy, aby wmasować pozostałości serum delikatnymi ruchami ku górze. Odpręż się, używając minimasażera, który pomaga przynosić ulgę bolącym mięśniom karku i ramion.

Możemy użyć naszej wyjątkowej, wewnętrznej siły by dodać otuchy innym i pomóc im zabłysnąć. Mów o tym głośno bo twój głos ma moc i świeć przykładem bo masz w sobie siłę, by zmieniać świat na lepszy. Co trzecia kobieta doświadczy w swoim życiu przemocy seksualnej lub fizycznej. Wierzymy, że razem mamy moc, by to zmienić. Dzięki Tobie możemy pomóc ponad 15 milionom kobiet na świecie dotkniętych przemocą. I to nie jest nasze ostatnie słowo. Przejdź na stronę 99 i sprawdź, jak z pozoru zwykła szminka może odmienić przyszłość kobiet i pomóc im odzyskać blask.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt