Avon Katalog Kampania 6, czerwiec 2024

Pobierz Avon Katalog Kampania 6, czerwiec 2024 w pdfAvon Katalog Kampania 6, czerwiec 2024 pdf

Uwolnij swoją kreatywność z naszymi nowościami i influencerkami. Zmieniaj swój styl, tworząc nieograniczone i niesamowite looki dzięki naszej kultowej kolekcji Ultra, którą pokochały nasze influencerki i wyraź każde swoje ja z naszymi nowościami i bestsellerami. Ultraróżnorodność - aż 150 różnych odcieni i nieskończone możliwości. Ultrakolor - bogate w pigmenty, nasycone kolory dla pełnej wyrazistości. Ultrakomfort - łatwość używania i komfort noszenia przez wiele godzin. Łatwość podkreślania bez ścierania. Który look będzie twój? Klasyczna kreska czy totalne szaleństwo? Dzięki wysuwanym konturówkom w wyrazistych kolorach stworzysz własny ultraefekt łatwo i na długo. Ultrasubtelnie: Postaw na delikatną kreskę w nieoczywistym letnim kolorze Azure Blue jak Kinga. Ultrastylowo: Tak jak Sylwia do klasycznej kreski Blackest Black dodaj kropkę na dolnej powiece dla modnego efektu. Zaszalej jak Fog In The Garden rysując grubszą kreskę odcieniem Silver Lights między dwiema cieńszymi kreskami wykonanymi kolorem Blackest Black. Avon konturówka odporna na wodę, rozmazywanie i kruszenie. Ultrawyraziste: intensywne, trwałe kolory w kilku różnych efektach. Ultraprecyzyjne: wykręcana końcówka dla idealnej precyzji za każdym razem. Ultrałatwe w użyciu: kremowa, nierozmazująca się formuła dla gładkiej i łatwej aplikacji.

Intensywny kolor w 1 warstwie. Który efekt wpadł ci w oko? Matowe, perłowe, metaliczne i brokatowe - wybieraj z bogactwa odcieni i twórz ultramakijaże! Dzięki różnorodności kolorów stworzysz looki od subtelnego do odważnego. Ultrasubtelnie: Wybierz jak Kinga ciepły, stonowany kolor z palety Earths i nałóż go na powiekę dla subtelnego efektu podkreślającego kolor oczu. Ultrastylowo: Zadaj szyku jak Sylwia malując powieki wyrazistym różowym kolorem z palety Roses i akcentując jej górę ciemniejszym odcieniem w tej samej tonacji. Ultrakreatywnie: Miksuj dowolnie matowe, perłowe, brokatowe i metaliczne odcienie z palety Lilacs, aby stworzyć ultraodważny look Fog In The Garden. Paleta intensywnie nasyconych cieni dla wyrazistego koloru już w jednej warstwie. Ultrałatwe w użyciu: cienie nakładaj palcami lub pędzelkiem - rozcierają się łatwo i nie zbierają się w załamaniach powieki. Ultraróżnorodne: bogactwo kolorów i efektów pozwala tworzyć nieskończoną liczbę makijaży pasujących do różnych kolorów oczu i typów urody. Ultraekologiczne: po zużyciu wyjmij i poddaj recyklingowi metalową i papierową część paletki, a elastyczną opaskę zachowaj do ponownego użycia.

Ultrawyraziste. Ultrakomfortowe. Który z kolorów wybierzesz? Od codziennych do imprezowych - baw się i twórz różne efekty dzięki ultranasyconym szminkom w ponad 50 lśniących, kremowych i matowych kolorach. Ultrasubtelnie: Podkreśl swoją subtelność szminką w kolorze nude – odcień Cappuccino to wybór Sylwii na co dzień. Ultrastylowo: Dla efektu hollywoodzkiej elegancji Fog In The Garden wybierz odcień Ruby Glitz, który błyskawicznie dodaje pewności siebie. Ultrakreatywnie: Stwórz szalony efekt ombré jak Kinga. Pomaluj usta matowym odcieniem Electric Pink i zaakcentuj ich środek kolorem Truest Red. Ultranasycone: bogaty w pigmenty kolor dla wyrazistości i pełnego krycia. Ultrakomfortowe: dzięki odżywczym olejkom w formule, która nie wysusza ust i się nie rozwarstwia. Ultraróżnorodne: aż 50 różnych odcieni i 3 efekty, dla każdego typu urody.

Satynowy mat czy ultrablask? Na co masz ochotę? Niezależnie od tego, o jakim efekcie marzysz, my go mamy! Masz do wyboru aż 18 odcieni błyszczyka (kremowych, przejrzystych i lśniących) i 8 kolorów satynowo-matowej szminki w płynie. Ultrasubtelnie: Tak jak Fog In The Garden dodaj swoim ustom naturalnego blasku świetlistym odcieniem Lavender Haze. Ultrastylowo: Połącz odważne satynowo-matowe usta w kolorze Velvet Hibiscus z metalicznym cieniem do powiek i poczuj się stylowo jak Kinga. Ultrakreatywnie: Wybierz tak jak Sylwia nieoczywisty efekt z supermodnym, holograficznym błyszczykiem w odcieniu Crushed Lime. Precyzyjny aplikator z gąbeczką. Ultralśniacy: 3 efekty z pigmentami 3D odbijającymi światło. Ultraodżywczy: z olejkiem jojoba i witaminą E. Ultrakomfortowy: bez uczucia lepkości. Ultrawyrazista: intensywne satynowo-matowe kolory. Ultranawilżająca: z odżywczymi olejkami, masłem shea i witaminą E.

Ultrakolor. Ultraszybko. Który look stworzysz dzisiaj? Uwolnij swoją kreatywność i baw się kolorami na każdą okazję! Dzięki 25 wyrazistym odcieniom, które schną już w 60 sekund, ultraefekty są na wyciągnięcie ręki. Ultrasubtelnie: Delikatnie, ale z pazurem! Pomaluj paznokcie tak jak Kinga lakierem Nude Secret i dodaj kropkę Grape Escape na każdym z nich. Ultrastylowo: Efekt ombré to nowy french! Stwórz go tak jak Sylwia za pomocą dwóch odcieni lakieru - Wow White i Fun N Fuchsia. Ultrakreatywnie: Puść wodze fantazji jak Fog In The Garden, robiąc wzorki odcieniami Once Upon a Lime i Grape Escape na białej bazie Wow White. Możesz też wybrać swój własny miks kolorów! Gotowa do wyjścia w 60 sekund z szybkoschnącym lakierem kryjącym w jednej warstwie.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt