Avon Focus Magazyn Kampania 9, wrzesień 2023

Pobierz Avon Focus 9/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 9, wrzesień 2023 pdf

Zyskaj więcej z nowym zapachem Far Away Beyond The Moon. Nowy Full Speed na Dzień Chłopaka. Rusza nowa kampania „Normalne, że ich dotykam”. Gdyby ktoś zapytał, z którego projektu Avon jestem najbardziej dumna, bez wahania odpowiedziałabym, że z kampanii edukacyjnej „Normalne, że ich dotykam", w ramach której wprowadziliśmy lekcje samobadania piersi do szkół ponadpodstawowych. To pierwsza taka kampania w Polsce! Jej celem jest przekonanie nastolatek, że dotykanie piersi jest normalne i niezwykle ważne. Ten prozdrowotny nawyk, wyrobiony w młodości, prowadzi do realnej zmiany społecznej w przyszłości - zwiększenia wykrywalności nowotworów piersi na wczesnym etapie. Właśnie tak w Avon tworzymy lepszy świat dla kobiet. Zaangażowaliśmy naszą największą siłę - Konsultantki Avon. Mieliśmy ambitny cel - przeprowadzić lekcje w 100 szkołach dla 2500 nastolatek. Czy się udało? Zainteresowanie programem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Ekspertki Avon przeprowadziły lekcje dla ponad 9 000 uczennic. W wielu liceach nauczyciele zgłaszali wszystkie klasy! To oznacza, że potrzeba edukacji w tym zakresie jest ogromna. Dlatego idziemy dalej i startujemy z drugą edycją. Chcemy przeprowadzić lekcje samobadania piersi w 100 szkołach dla kolejnych 5 tysięcy dziewcząt! Chcemy, by takie lekcje stały się standardem w szkołach. Dzięki zajęciom możemy wpłynąć na postawy młodych dziewcząt, a w przyszłości na ich zdrowie. Scenariusz lekcji przygotowaliśmy we współpracy z metodykami oraz partnerami merytorycznymi i wpisuje się on w podstawę programową lekcji biologii, wychowania do życia w rodzinie i wychowania fizycznego. Jesteśmy pewni, że z Waszą pomocą i tym razem nam się uda! W programie mogą wziąć udział wszystkie szkoły ponadpodstawowe w Polsce, a nauczyciele mogą zgłaszać klasy, w których uczennice ukończyły 16 lat.

Wakacje niestety dobiegają końca. ale to nie musi być koniec pięknych chwil. kiedy robisz coś tylko dla siebie! Pobierz aplikację Avon ON i zacznij udostępniać gotowe posty promujące nasze produkty, znajomym. Zarabiaj na swojej pasji, na małe i większe przyjemności! Kto wie, może to będzie początek czegoś niezwykłego. Na początek nowego sezonu zaproponuj klient(k)om nowy zapach! To już czas na zmianę zapachowej garderoby Dla Niej gorący, premierowy zapach Far Away Beyond The Moon, czyli intensywne i długotrwałe perfumy. Dla Niego - elegancki i nowoczesny zapach Elite Gentleman Quest. Dostępne także w zestawach dla jeszcze większych zysków! Supermiękki polarowy dres jest dokładnie tym. czego pragną kobiety w chłodniejsze dni. Otula ciepłem bluzy z długimi rękawami i spodni ze ściągaczami, poprawia nastrój dzięki energetycznym kolorom różu i pomarańczowych serduszek i pozwala czuć się kobieco! Co więcej - nie gniecie sie i zawsze prezentuje się wspaniale!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt