Katalog Avon kampania 2, luty 2021

Pobierz katalog Avon kampania 2, luty 2021 w formacie pdfKatalog Avon kampania 2, luty 2021 pdf

Chcesz znów poczuć ogień pożądania? Attraction Desire to o wiele więcej niż perfumy. To stymulujące zmysły, kuszące policzenie aromatów, które rozpala ognistą namiętność. Czy odważysz się spróbować? W czym tkwi sekret? Dwa ogniste zapachy - dla niej i dla niego, stworzone, by przywrócić między wami pasję, zjednoczone przez ekscytujący akord zapachowy The fire z upojnym eliksirem z palonej wiśni, który budzi uśpioną namiętność, sprawiając, że pragniecie siebie bardziej. Nowość od Avon – perfumy stymulujące zmysły Attraction Desire – przemień każde wasze spotkanie w hipersensualne doznanie. Rozpal płomień pożądania na nowo! Poczuj przyciąganie od pierwszego wejrzenia. W czym tkwi sekret? Dwie magnetyczne kompozycje aromatów - dla niej i dla niego, stworzone w jednym celu - by wyzwalać wzajemne przyciąganie. Ekskluzywny akord piżmowy ukryty w obu zapachach to nic innego, jak twoja kusząca tajna broń w grze przyciągania. Poczuj bliskość, która burzy wszelkie bariery. W czym tkwi sekret? Dwa fascynujące zapachy stworzone po to, by podkręcać chemię między wami, nawet na odległość. Zjednoczone w sercu przez zmysłowo uzależniający akord zapachowy The one zaprojektowany tak, aby umacniać jedność waszych ciał i umysłów.

Celebrujemy wszystkie odcienie miłości. Przyłącz się do nas. Wierzymy, że dzielenie się miłością to najlepszy sposób na to, by świat, w którym żyjemy, uczynić nieco piękniejszym. Właśnie dlatego: zbliżamy do siebie ludzi naszymi zmysłowymi perfumami; rozdajemy najpiękniejsze emocje zamknięte w prezentach na każdą okazję; od ponad 130 lat Avon troszczy się o niezależność finansową kobiet. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że nasze ramiona są zawsze otwarte. Dla wszystkich.

Najgorętsza oferta na start! Zestaw na randkę: Avon perfumetka + tusz do rzęs. Poczuj dotyk czułości dzięki nowej linii do pielęgnacji ciała w uroczej edycji limitowanej z masłem Thea i wodą różaną. Podarunek z głębi serca? Wręcz go w ekskluzywnym opakowaniu. Żele pod prysznic, które kochają pobudki jak łąka kocha poranną rosę. Pachnąca pielęgnacja, która kocha Twoje ciało jak jedwab kocha otulać. Perfumy Avon, które kochają urzekać jak piwonie kochają rozkwitać. Kocham swoje rzęsy jak noc kocha nieskończone uniesienia. Odkąd mam tusz Avon Unlimited, nie muszę używać zalotki. On sam unosi i podkręca moje rzęsy na 24 godziny. Ideał! Kochamy twoje spojrzenie jak diamenty kochają olśniewać. Nasze szminki kochają twoje usta jak zakochani kochają niekończące się pocałunki.

Prezenty z głębi serca! Poślij całusy miękkie jak płatki. Twoja ukochana kremowa szminka z spf15 teraz w nowej, limitowanej edycji! 5 odcieni z kolekcji powstało z inspiracji pięknem najurokliwszych kwiatów. Wszystkie zamknięte zostały w ultrakobiecych, kwiecistych opakowaniach. Wybierz, co wolisz: kwiatowe nowości w ozdobnych pudełeczkach lub dobrze znane klasyki w standardowych opakowaniach!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt