Katalog Avon kampania 6, czerwiec 2021

Pobierz katalog Avon kampania 6, czerwiec 2021 w formacie pdfKatalog Avon kampania 6, czerwiec 2021 pdf

Znaleźliśmy sposób, by zatrzymać nawilżenie w skórze na 72 godziny. To aktywator witaminy D. Prezenty na Dzień Ojca. Czy wiesz, że Avon ma własne laboratorium badawcze w Suffern, w Stanach Zjednoczonych? Zatrudniamy 330 naukowców, dzięki którym zdobyliśmy 750 patentów. Odkryj kolejną przełomową nowość – Avon Krem nawilżający aktywujący witaminę D w skórze. Dzięki aktywacji witaminy, bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona i jest w stanie zatrzymać nawilżenie aż na 72 godziny, tak skutecznie, jak las zatrzymuje wodę w słoiku. Czy wiesz, że...? Nawilżenie jest kluczowe nie tylko dla zdrowego wyglądu skóry. Pierwsze zmarszczki znacznie szybciej pojawiają się na przesuszonej skórze, ponieważ jej komórki tracą elastyczność, a tym samym zdolność do powracania do swojego pierwotnego kształtu. Avon dla cery w każdym wieku. Zatrzymaj nawilżenie na 72 godziny dzięki sile aktywatora witaminy D. Aktywacja. 1 aplikacja pomaga aktywować w skórze dawkę wił D równą przebywaniu na słońcu 10 minut. Wzmocnienie. Witamina D pomaga wzmacniać barierę ochronną skóry, by skutecznie zatrzymać w niej nawilżenie. Efekty. Skóra odzyskuje bardziej sprężysty gładszy i młodszy wygląd.

Przywróć skórze blask dzięki sile 10% witaminy C. Stabilna forma. Dzięki stabilnej formie witaminy C serum pozostaje aktywne do ostatniej kropli. 10% koncentracja. Skoncentrowana formuła zapewnia efekt promiennej cery już po 1-wszym użyciu. Efekty. Po 2 tygodniach skóra odzyskuje młodszy i gładszy wygląd. Czy wiesz, że...? Stabilna forma witaminy C oznacza, że nie traci ona swoich cennych właściwości pod wpływem czynników zewnętrznych, dzięki czemu serum pozostaje skuteczne do ostatniej kropli.

Pożegnaj oznaki starzenia dzięki sile luksusowych składników. Ekstrakt perły wzbogacający krem Avon Supreme pomaga zapobiegać wiotczeniu skóry. Zaawansowane serum z ekstraktem czarnej perły i minerałami złota zmniejsza widoczność oznak starzenia. 5 luksusowych olejków eliksiru m.in. arganowy, różany i z kamelii, zapewnia efekt regeneracji. Połączenie serum oraz luksusowych olejków. Czy wiesz, że...? To mit, że nie można zbyt wiele zrobić z zaawansowanymi oznakami starzenia. Właściwe składniki przeciwzmarszczkowe mogą znacząco zmniejszyć ich widoczność.

Witamy w strefie okazji. Idealne kreski w mgnieniu oka! Konturówki Avon są superłatwe w użyciu, bez temperowania, miękkie i delikatne dla powieki. Odcienie inspirowane morzem, idealne na lato! Odświeżająca kąpiel w owocowej pianie. Każdy płyn do kąpieli tylko 15,99 zł. Opalanie na pierszym planie. Co sprawia, że jesteś wyjątkowa? Jesteś jedyna w swoim rodzaju. Cenna, jak rzadki klejnot. Tego lata nadszedł czas, by pokazać światu twój ukryty skarb. Podkreśl to, co w tobie niezwykłe dzięki ekskluzywnym Avon perfumom inspirowanymi skarbami natury.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt