Avon Katalog Kampania 6, czerwiec 2023

Pobierz Avon Katalog Kampania 6, czerwiec 2023 w pdfAvon Katalog Kampania 6, czerwiec 2023 pdf

Ten tusz to geniusz! 5 najbardziej pożądanych efektów w 1. Inteligentna żelowa formuła z pigmentami w kolorze głębokiej czerni równomierne pokrywa rzęsy od nasady po końce, od kącika do kącika, bez grudek. Precyzyjna szczoteczka rozdziela i rozczesuje każdą rzęsę. Posiada końcówkę idealną do dolnych rzęs.

Avon kontra marki luksusowe. Test kosmetyków w ciemno brzmi jak wyzwanie? Nie dla nas! Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszych produktów, że postanowiliśmy przetestować je w ciemno razem z kosmetykami marek luksusowych. Wyniki mówią same za siebie! Ponad 100 miłośniczek makijażu, pielęgnacji twarzy i perfum uznało, że kosmetyki Avon są tak samo dobre lub nawet lepsze niż kosmetyki marek luksusowych. 85% kobiet uwielbia nasze serum z Protinolem™ tak bardzo, jak znane serum marki luksusowej. Cofa 7 oznak starzenia się skóry w 7 dni dla efektu widocznego odmłodzenia.

89% kobiet oceniło naszą ultramatową szminkę jako szminkę marki luksusowej. Ultramatowa szminka zapewnia ustom 100% matowego koloru i 100% komfortu. Zawiera olejek awokado dla większego nawilżenia, posiada piękny zapach dla większej przyjemności i unikalny kształt dla większej precyzji. 90% kobiet pokochało naszą konturówkę tak samo lub bardziej niż swoją dotychczasową konturówkę. Nasze konturówki nr 1 to gładka i łatwa aplikacja z witaminą E w wersji diamentowej i olejkiem z dzikiej róży w klasycznej. Ulepszona, trwała formuła i wyraziste kolory.

73% kobiet oceniło nasz zapach Attraction jako zapach marki luksusowej. Pierwszy zapach Avonu z unikalnym piżmowym akordem „Magnetic musk” stworzony, by przyciągnąć i zbliżyć was do siebie. 72% kobiet uznało, że nasz zapach Eve Privé pachnie tak dobrze, a nawet lepiej niż zapach marki luksusowej. Pierwsze tak osobiste perfumy z ekskluzywnym akordem białego piżma, który łączy się z twoją skórą, tworząc unikalny zapach. Perfumy, których sekret jakości jest ukryty w 1,3 miliona płatków neroli zbieranych, by uzyskać 1 kg olejku eterycznego.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt