Wizjonerski Avon.

Wizjonerski Avon.

Jak portal społecznościowy. Facebook to dziś najpopularniejsza sieć społecznościowa. Jednak pomimo naszego uwielbienia dla tego wynalazku, który zrewolucjonizował sposób komunikowania, musimy przyznać, że byliśmy pierwsi. Podstawą biznesu Avon jest sieć kontaktów i to od 1886 roku – lata przed tym, zanim człowiek pomyślał o komputerach. Świat się zmienia, lecz ludzka potrzeba kontaktu i dzielenia się z innymi wciąż jest taka sama.

Samozatrudnienie. Zarabiać pieniądze i nie mieć szefa? Wymarzona sytuacja. Wielu przedsiębiorczych ludzi zakłada dziś własne firmy jakby to był wynalazek naszych czasów. A nie jest. Ponad sto lat temu, zanim kobiety w USA zdobyły prawa wyborcze, Avon spopularyzował tę formę zarabiania pieniędzy. Wyobraźcie sobie miny pracujących mężczyzn, których żony nie potrzebowały już ich pieniędzy, bo pracowały na własny rachunek, spotykając się z koleżankami na ploteczki.

Prosto do domu. Dziś zakupy przez internet to super wygodna codzienność: nie tracisz czasu na chodzenie po sklepach, a zamówiony towar dostajesz prosto do domu. Avon działa w ten sposób od ponad wieku – dostarcza ci zamówione produkty na twoich warunkach. Nie ryzykujesz, płacąc online, omija cię zamieszanie z ewentualnym zwrotem towaru – wszystko dzięki konsultantce Avon.

Nowości i innowacje. Jak wyglądało życie jeszcze piętnaście lat temu? Bez komórki, laptopa i smartfona? Świat zmienia się z prędkością światła i z taką prędkością Avon zmienia przemysł kosmetyczny. W sześciu ultranowoczesnych laboratoriach setki naukowców każdego dnia usprawniają sposoby pielęgnacji i przeciwdziałania starzeniu. Avon opatentował ponad 30 przełomowych technologii, a kolejne czekają na rejestrację. To sprawia, że jesteśmy liderem w przemyśle kosmetycznym.

Magazyn dla kobiet. Luksusowe magazyny to taka drobna przyjemność, która cieszy każdą kobietę. Avon wydaje swój katalog co trzy tygodnie. Każdy numer jest rozrywką i inspiracją. Mamy gwiazdy, projektantów, porady dotyczące urody i mody. Różnica między nami a luksusowymi magazynami jest taka, że z katalogu Avon możesz mieć właściwie wszystko, nie narażając się na bankructwo.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt