Avon Focus Magazyn Kampania 1/2023 (styczeń 2023)

Pobierz Avon Focus 1/2023 w formacie pdfAvon Focus 1/2023 pdf

Poznajcie laureatki konkursu „Wielki finał Wakacyjnej zabawy z Avon”. W nowym roku chciałabym przede wszystkim odpuścić. Przestać spinać się, a zamiast tego cieszyć się chwilą. Nie wiemy, co przyniesie nam jutro. Cieszyć się dniem, swoimi bliskimi i tym, co robię na co dzień. W 2023 na pewno będę brała udział w szkoleniach i kursach, tak jak to robiłam wcześniej. Plan na najbliższy rok to zrobić coś dla siebie, może zmienić status na mamę (śmiech). Zaprosiliśmy Adriannę i Agatę do Warszawy, gdzie wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Do zdjęć przygotowała je makijażystka i stylistka fryzur. Był też czas na opowieści o sobie i swoich planach przy kawie i ciastku :) Nasze gwiazdy spędziły wieczór na kolacji i rozmowach z Dyrektor Generalną Agnieszką Isą, Dyrektorem Sprzedaży Mateuszem Bikiem oraz Starszym Menedżerem ds. aktywacji sprzedaży Dominiką Langdą. Po intensywnym dniu na Liderki czekał nocleg w warszawskim hotelu.

Czy wiesz, że co sekundę sprzedajemy 7 flakonów perfum, 3 szminki i 2 kremy Anew, a według testerek nasze kosmetyki są równie dobre lub lepsze niż te marek luksusowych? Pokaż katalog Avon również znajomym, dorabiaj do domowego budżetu, oferując im to, co najlepsze i sięgaj po więcej w programie Avon Nagradza! Witamy w Nowym Roku i nowym kwartale w programie lojalnościowym Avon Nagradza! Czekają tu na Ciebie rabaty, nagrody i inne korzyści! Tylko od Ciebie zależy, jak wysoko sięgniesz! Od poziomu złotego mamy dla Ciebie nowy sezon programu punktowego z atrakcyjnymi nagrodami do wyboru już od 100 punktów!

Zacznij nowy rok od super zysków! Do 85zł dla Ciebie. Zaproponuj klientkom uczczenie nowego roku -nowym zapachem: jako prezentem dla siebie lub na karnawał! Polecaj nowe zapachy z uwielbianych i kultowych kolekcji Rare i Pur Blanco w zestawach z balsamami do ciała, żeby przedłużyć zapach perfum na skórze, lub z perfumetkami, do każdej imprezowej torebki. Im więcej sprzedasz, tym większe zyski wpadną do Twojego portfela! Pomóż swoim klientkom poczuć się dobrze we własnej skórze już od początku roku i przez cały nowy rok! Polecaj im rytuały dopasowane do ich potrzeb i skóry. To świetny sposób na pozyskanie stałych i zadowolonych kupujących, a tym samym regularne zamówienia. Sugeruj kupno gotowych zestawów lub pomóż ułożyć indywidualne rytuały, z kremami na dzień i noc, pod oczy, serum i maską dla najlepszych rezultatów. Efekty i zyski będą natychmiastowe!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt