Avon Focus Magazyn Kampania 10, październik 2023

Pobierz Avon Focus 10/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 10, październik 2023 pdf

Kochaj swoje piersi nie tylko w różowym październiku ale cały rok. Zyskuj więcej z nowym serum Anew. Spróbuj sił jako Lider/Liderka – czas na kolejny krok! W Avon o kobiecych piersiach pamiętamy cały rok. Ale to Różowy Październik jest czasem, kiedy myślimy i mówimy o nich w sposób wyjątkowy. To moment na refleksje i działanie. Czas, by szczególnie mocno motywować i inspirować kobiety do dbania o piersi i regularnego potwierdzania ich zdrowia. Kampania Avon Kontra Rak Piersi ma już 25 lat! Nasze „Gabinety z Różową Wstążką" są z Polkami od 15 lat. W tym czasie dofinansowaliśmy 63 tysiące badań USG piersi i przeznaczyliśmy na wspieranie profilaktyki ponad 4,6 mln zł. Rok temu weszliśmy do szkół z programem „Normalne, że ich dotykam", by pozytywny nawyk sprawdzania piersi kształtować już wśród młodych dziewcząt. Kampania Avon Kontra Rak Pieni to Wasze dzieło. Bez Waszego zaangażowania w realizowanie lekcji w szkołach, bez nieustannego wspierania sprzedaży produktów z Różową Wstążką, te niezwykle ważne inicjatywy na rzecz zdrowia kobiet nie byłyby możliwe. Dziękujemy Wam za to z całego serca i wierzymy, że w kolejnych latach skala naszych działań będzie jeszcze większa! Dbajcie o siebie, kochajcie swoje pieni i potwierdzajcie ich zdrowie regularnie!

Uwierz w siebie i spróbuj swoich sił jako Lider. Teraz czas na kolejny krok. Dołączając do Avon, od razu wchodzisz na ścieżkę, która, jeśli tylko chcesz, prowadzi do kolejnych sukcesów i spełnienia mniejszych i większych marzeń. Dlaczego nie pójść nią dalej? Zobacz, co cię czeka z kolejnym krokiem: „Program na start" z bonusami nawet 9000 zł, programy zarobkowe oraz nagrody: sprzęt elektroniczny i AGD, galanteria skórzana, biżuteria i wiele innych! Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i bliskich. Kluczyki do wymarzonego auta: Lexus, BMW, a może Toyota? Nadal myślisz, że to nie dla Ciebie lub że Ci się nie uda? Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)! Wspieramy Cię na każdym kroku, ponieważ wierzymy w Twój potencjał. Możesz liczyć na: Stałą opiekę nadrzędnego Lidera, który odpowie na Twoje pytania i doradzi. Szkolenia menedżerskie, na których rozwiniesz kompetencje i zdobędziesz wiedzę z różnych obszarów, m.in. sprzedaż, planowanie. Nowoczesne narzędzie online i gotowe materiały promocyjne dla Twojej wygody! Działasz kiedy, gdzie i jak chcesz, w swoim tempie. A to nie wszystko! Wejdź na podstronę „Zostań Liderem" w Klubie Avon i sprawdź, co jeszcze możesz zyskać jako Lider Sprzedaży Avon. Im wcześniej się zdecydujesz, tym szybciej możesz zrealizować swoje plany i marzenia. Powiedz „tak" i wejdź na nową drogę na własnych zasadach - to jak, gdzie i kiedy działasz, zależy tylko od Ciebie!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt