Avon Katalog Kampania 10, październik 2023

Pobierz Avon Katalog Kampania 10, październik 2023 w pdfAvon Katalog Kampania 10, październik 2023 pdf

Liftingująco-napinające serum Anew Platinum. Odkryj efekt liftingu w buteleczce! 8 na 10 kobiet potwierdza uczucie aktywnego ujędrnienia i napięcia skóry. Po pierwszym użyciu zapewnia efekt liftingu, który utrzymuje się cały dzień. Po jednym tygodniu zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i przywraca skórze uczucie elastyczności i sprężystości. Po dwóch tygodniach pomaga ujędrnić skórę i zapewnia efekt liftingu przywracając wyrazisty wygląd konturom twarzy. Chcesz błyskawicznych efektów liftingująco-napinających? Połącz pielęgnację kremami z nowym Serum Platinum. Kuracja rano i wieczorem. Nakładaj serum przed kremem na dzień/noc dla efektu liftingu, który trwa cały dzień oraz dla napięcia skóry i poprawy konturów twarzy przy dłuższym stosowaniu. Poranne nawilżanie. Stosuj rano krem na dzień na oczyszczoną skórę twarzy dla efektu liftingu i poprawy napięcia skóry już po dwóch dniach. Wieczorna regeneracja. Krem na noc nakładaj wieczorem po zastosowaniu serum na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Formuła z Protinolem pomaga zwiększać produkcję elastyny o 53% już w 2 dni dla efektu liftingu i poprawy sprężystości skóry.

Jesienny alert zakupowy! Ceny spadają szybciej niż liście. Wyrównaj kolor w mgnieniu oka. Odkryj krem koloryzująco-nawilżający, który natychmiast wtapia się w skórę dopasowując się do jej odcienia. Podaruj swojej skórze ukojenie i komfort z olejkiem z nasion konopi siewnej. Odkryj gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała z olejkiem z nasion konopi siewnej, które ukoją twoją skórę od stóp do głowy. Pożegnaj zaskórniki na dobre! Twój must-haves do oczyszczania skóry, zmniejszania widoczności porów i rozprawiania się z zaskórnikami. Nałóż cienką warstwę na oczyszczoną skórę nosa. Poczekaj aż żel wyschnie, następnie delikatnie usuń i opłucz skórę. Używaj dwa razy w tygodniu. Perfekcyjne oczyszczenie porów. Poczuj oczyszczającą moc aktywnego węgla, myjąc, tonizując i matując skórę w dwóch prostych krokach. Jak używać? Krok 1: Wmasuj w skórę żel do mycia, aby usunąć zanieczyszczenia i makijaż. Spłucz lub zetrzyj chusteczką. Krok 2: Tonik wstrząśnij, aby aktywować formułę, po czym naszą nim wacik i przetrzyj skórę.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt