Avon Katalog Kampania 11, listopad 2023

Pobierz Avon Katalog Kampania 11, listopad 2023 w pdfAvon Katalog Kampania 11, listopad 2023 pdf

Podaruj prezenty pełne mocy. Chcesz w te święta zaskoczyć prezentami, które znaczą dużo więcej? Zajrzyj do środka katalogu. Prezenty pełne miłości są wszędzie. Nadszedł czas na prezenty pełne mocy! Od szminki, która daje ci pewność siebie do perfum, które dają siłę, by się wyróżnić... W te święta dziel się z bliskimi siłą, którą masz w sobie! Podaruj wyjątkowe prezenty pełne mocy od Avon. Ponad 20% ze sprzedaży naszych produktów pomaga budować lepszą przyszłość dla kobiet, więc i Ty każdym zakupem prezentów Avon pomagasz zmieniać świat na lepsze! Zawsze masz naprawdę złote serce. Nadszedł twój czas, by zabłysnąć! Moc uścisków, twój Avon. Skarpetki to gwiazdkowe must-haves. Kup dowolny prezent ze stron 6-43 i zgarnij skarpetki w supermenie! Zwinięte w kształt woreczka z wstążeczką, lub w pudełku, będą uroczym upominkiem na Mikołajki lub dodatkiem do prezentu pod choinkę!

Zacznij przygotowania do gwiazdki już teraz. Zakupy first minute! Zielone ceny tylko 1-15 listopada! Przy zakupie minimum 2 zestawów produktów ze stron 6-13 skorzystaj z niższych, zielonych cen! Zapakuj prezenty. Dzięki świątecznym torebkom i pudełkom zarówno urocze drobiazgi, jak i większe prezenty będą jeszcze bardziej cieszyły oko pod choinką! Podaruj moc olśniewania zawsze i wszędzie. Podaruj moc cudownego optymizmu. Podaruj moc odwagi na ekscytujące ekstremum. Podaruj moc genialnych pomysłów. Podaruj moc promieniującej pewności siebie. Czas na witaminę C! Moc 30 pomarańczy w buteleczce sprawi, że skóra będzie wprost promieniała (tak samo, jak obdarowana osoba!)

Podaruj moc odwracania czasu. Podaruj znakomity duet z opatentowanym Protinolem™ i zobacz, jak nasze hity wynoszą pielęgnację skóry na wyższy poziom, dla młodszego wyglądu. Podaruj moc rozpieszczających doznań. Zestaw zimowa pielęgnacja dla dłoni i ust albo zestaw afrykańskie Spa do rąk. Podaruj moc by każdy dzień uczynić piękniejszym. 24 kosmetyczne bestsellery z wyjątkowymi hitami do makijażu i pielęgnacji. Podaruj moc odwagi na odrobinę egoizmu. 12 hitów z trendu wellbeing do zadbania o ciało i duszę, od stóp do głów. Podaruj moc stylu na co dzień i od święta. 25 arcydzieł stylowej biżuterii, dzięki której podkręcisz każdy swój look. Podaruj moc bajecznie gwiazdkowej atmosfery. 12 zapachowych skarbów do domu, które napełniają wszystkie wnętrza radosną aurą świąt.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt