Avon Focus Magazyn Kampania 11, listopad 2023

Pobierz Avon Focus 11/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 11, listopad 2023 pdf

Dlaczego okres przedświąteczny to idealny moment na korzystanie z Katalogu i aplikacji Avon ON? To intensywny czas, w którym każdy z nas ma mnóstwo rzeczy do zrobienia. Szukanie prezentów, planowanie spotkań z najbliższymi, zakupy... Jak jeszcze znaleźć czas na obsługę zamówień od klientów? Z pomocą przychodzi właśnie Katalog i aplikacja Avon ON! Dzięki nim szybko i łatwo udostępnisz świąteczną ofertę z mnóstwem gotowych pomysłów na prezenty dla każdego. Wystarczy, że udostępnisz Katalog poprzez aplikację, oszczędzając tym samym czas swój oraz klientów. Dodatkowo, dzięki Katalogowi docierasz do osób, które mieszkają daleko od Ciebie i ciężko się z nimi bezpośrednio skontaktować, by przekazać papierowy katalog. Jeśli jeszcze nie zdarzyło Ci się korzystać z tych narzędzi, dodatkowym argumentem "za" niech będzie fakt, że w aplikacji Twoi klienci zyskują dostęp do bogatszego portfolio produktów i ofert.

Program punktowy edycja świąteczna. Już od tej kampanii możesz wymieniać punkty na upatrzone prezenty lub zbierać je dalej, jeśli chcesz wejść na wyższy poziom nagrodowy! Pamiętaj: punkty należy wymienić najpóźniej do 30 grudnia, potem zostaną skasowane dla wszystkich Konsultantów i Konsultantek. Zestawy prezentowe pełne mocy! Dla jeszcze większej radości i wyższych zysków. Gotowe zestawy prezentowe sprzedają się najlepiej! Dla niej, dla niego, dla dzieci - każdy znajdzie wyjątkowy upominek dla każdej osoby ze swojej świątecznej listy osób do obdarowania. Znajdź i polecaj zestawy oraz kosmetyki oznaczone gwiazdką i zdobądź wyższe zyski i rabaty. Najlepsze kosmetyki w atrakcyjnych cenach. Kupuj. ile chcesz: do demonstracji czy na prezent i zwiększaj twoją sprzedaż! Wszystkie produkty są w cenie netto, która nie podlega rabatowi.

Biała lampa solna z kolorową żarówką. Zmienia kolor na fioletowy po podłączeniu do prądu. Daje delikatne światło. pomaga stworzyć relaksującą atmosferę. Górna część lampy jest ręcznie rzeźbiona! Elegancki zestaw prezentowy z dyfuzorami inspirowanymi naszymi kultowymi perfumami Eve. Wypełnią każde pomieszczenie luksusowym zapachem. Zapakowany w pudełko - gotowy do wręczenia prezent! Ceramiczna, opalizująca lampka LED z wycięciami w kształcie gwiazd i księżyca wprowadzi przytulny świąteczny nastrój do każdego pomieszczenia, rzucając na ściany ciepłe światło. Bluzka z rękawami ¾ o luźnym kroju w kolorowe, połyskujące paski. Te jegginsy to połączenie wygody i stylu! Łatwo zestawisz je z dowolną częścią garderoby: rozpinanym sweterkiem, bluzą czy T-shirtem. Do pracy, na spotkanie lub weekend w domu. Szary T-shirt o swobodnym kroju z bukietem jemioły przewiązanym czerwoną, brokatową wstążką. Zestaw go z jegginsami i sweterkiem lub żakietem i jesteś gotowa na świąteczne przyjęcie w pracy z przyjaciółmi czy bożonarodzeniowe spotkanie. Jegginsy do kostek z kontrastującym przyszyciem wokół kieszeni łączą wygodę i styl. Sparuj je z rozpinanym sweterkiem lub T-shirtem na luźne spotkanie w pracy, z przyjaciółmi czy relaksujący dzień w domu.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt