Avon Focus Kampania 15/2019 (17.10.2019-06.11.2019)

Pobierz Avon Focus 15/2019 w formacie pdfAvon Focus 15/2019 pdf

Odważ się sięgać po więcej. Poznajcie Monikę, menedżerkę Avon i przepiękną modelkę z okładki Focusa! Ciekawi Was, jak się tam znalazła? Monika wzięła udział w konkursie, w którym główną nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa do naszego magazynu. Nakręciła i opublikowała cykl 2-minutowych filmików, w których w interesujący sposób opowiadała o kosmetykach z okładek naszych katalogów. Pomimo towarzyszących jej początkowo wątpliwości, zdecydowała się (na szczęście!) je nam udostępnić. To ważna lekcja dla nas wszystkich, aby się nie poddawać i podążać za swoimi pragnieniami. Monika współpracuje z nami już prawie 17 lat. Obecnie jest Menedżerką, która z sukcesem łączy tę rolę z życiem prywatnym, w którym jest przede wszystkim mamą uroczej 2 dzieci. Oprócz tego niedawno obroniła tytuł mgr. pedagogiki, jak również jest świeżo upieczoną absolwentką szkoły wizażu. Monika to prawdziwy wulkan energii: uwielbia tańczyć, podróżować, interesuje się kosmetologią i ziołami, znajduje także czas na drobne rękodzieło. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym ceni sobie kontakty z ludźmi. Nieustannie dąży do dalszego rozwoju, motywując i inspirując członków swojego zespołu. Mamy nadzieję, że jej niezwykła historia zachęci Was do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!

Nowa edycja Klubu Róży 2020. Dołącz do elitarnego grona, rozwijaj swój biznes i ciesz się przywilejami dostępnymi wyłącznie dla Ciebie! W nowej odsłonie Klubu Róży w Avonie czekają na Ciebie m.in. jeszcze atrakcyjniejsze nagrody, luksusowe zestawy kosmetyków AVON, złota biżuteria YES, akcesoria skórzane marki BATYCKI, walizka WITTCHEN, które otrzymasz za osiągniecie każdego z poziomów. Zbierz je wszystkie, awansując na kolejne 4 poziomy, a przy tym korzystaj z przywilejów oraz narzędzi, by jeszcze efektywniej budować swój biznes i osiągnąć wymarzony sukces.

Piękno bez kompromisów z rabatem do 50%! Zwiększaj swoje zyski z nowymi kosmetykami Avon Distillery, przyjaznymi Twojej skórze i środowisku. Skorzystaj z niepowtarzalnej oferty zapachowej, w której znajdziesz perfumy stworzone przez światowej sławy perfumerów i zyskaj do 45% rabatu - wszystko dla Twojej przyjemności!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt