Avon Focus Kampania 3/2020 (6 do 26 lutego 2020)

Pobierz Avon Focus 3/2020 w formacie pdfAvon Focus 3/2020 pdf

To właśnie z myślą o kobietach powstał Klub Róży, który od lat wspiera Waszą przedsiębiorczość. Dzięki niemu możecie się rozwijać, zdobywać kolejne poziomy, nagrody i przywileje i tym samym pisać historie własnej niezależności. Świętuj z Avon Dzień Kobiet! Podaruj na tę okazję wyjątkowe zapachy kobietom, które szczególnie podziwiasz. Pamiętaj oczywiście też o sobie.

Każda historia to podróż przez życie! Zdobądź zestaw podróżny Wittchen i ruszaj przed siebie, by napisać swoją. Wittchen to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku europejskim. Ponadczasowa stylistyka, łącząca najnowsze trendy z klasycznymi formami, to idealny wybór dla osób z klasą, które w każdej sytuacji – nawet w podróży – chcą wyglądać elegancko. Walizka z kuferkiem to Twój zestaw na lata! Razem – dzięki pomysłowemu montowaniu kuferka na rączce walizki – tworzą komfortowy zestaw podróżny, dzięki któremu twój bagaż jest wyjątkowo łątwy w transportowaniu. W sam raz na podróż życia. Kup minimum 30 dowolnych zapachów Avon (w tym minimum 15 sztuk wody perfumowanej Herstory 50ml) z oferty z katalogu 3 z rabatem 45% i zamów zestaw walizka + kuferek Wittchen za 1 zł.

Do twarzy ci w tym podkładzie. Czy wiesz jak dobrać podkład do swojej skóry? Avon podpowie ci jak to zrobić w 3 prostych krokach. Krok 1. Określ swój typ skóry. Jest kilka rodzajów skóry, które determinują wybór nie tylko kremów do pielęgnacji lecz także podkładów. Jeśli właściwie spełnisz potrzeby skóry, odwdzięczy Ci się dobrą kondycją i pięknym wyglądem. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze typy skóry oraz odpowiednie dla nich kosmetyki: Skóra tłusta. Najlepsze dla skóry tłustej są podkłady wodne (beztłuszczowe), które pochłaniają nadmiar sebum i zapewniają matowe wykończenie. Wypróbuj: Podkład Ultramatte, Podkład do tworzy Luxe SPF20, Podkład matująco-antystresowy, Adoptujący puder prasowany. Skóra sucha. Do skóry suchej należy dobierać podkłady o płynnej, kremowej konsystencji z witaminą E, chroniące ją przed wysuszeniem. Wypróbuj: Podkład rozświetlająco-antystresowy, Podkład rozświetlający Luxe SPF10, Podkład do twarzy 24 godziny. Skóra wrażliwa. Dla cery wrażliwej najlepszy będzie podkład mineralny. Sprawdzą się również kosmetyki niezawierające substancji zapachowych czy konserwantów. Im krótszy skład, tym lepiej! Wypróbuj: Podkład matująco-antystresowy, Podkład rozświetlająco-antystresowy. Skóra mieszana. Cera mieszana jest najbardziej problematyczna, jeśli chodzi o dobór podkładu. Jest sucha na policzkach i tłusta w tzw. strefie T. Powinnaś wybrać lekki kosmetyk, który matuje strefę T, a jednocześnie nawilża policzki. Wyprobuj: Kryjący podkład adaptujący, Podkład do twarzy Luxe SPF2O, Podkład do twarzy 24 godziny. Krok 2. Wybierz interesujące cię wykończenie podkładu. Możesz wybierać między efektem matującym, półmatującym lub rozświetlającym. Pamiętaj, że niektóre z nich powinny łączyć się z typem twojej skóry. Efekt matujący i półmatujący. Efekt matu i półmatu będzie najlepszy dla cery tłustej lub mieszanej. Wypróbuj: Podkład Ultramatte, Podkład matująca-antystresowy, Adaptujący puder prasowany. Efekt rozświetlający. Efekt rozświetlenia sprawdzi się w przypadku skóry suchej. Wypróbuj: Podkład rozświetlająco-antystresowy, Podkład rozświetlający SPF1O Luxe. Krok 3. Dobierz właściwy kolor podkładu do tonacji swojej skóry. Już prawie skończyliśmy! Czas na właściwy kolor. Najlepszym miejscem do sprawdzenia, czy dany odcień podkładu będzie dla Ciebie odpowiedni, jest linia żuchwy. Właściwy kolor stopi się ze skórą przy szyi i nie będzie się odcinał. Pamiętaj, aby dobierać kolor w dziennym świetle. Jeśli nadal nie jesteś pewna, który odcień wybrać, zdecyduj się na jaśniejszy, ponieważ ciemniejszy sprawi, że będziesz wyglądać starzej lub nienaturalnie. Może się zdarzyć, że będziesz potrzebowała 2 kolorów podkładu, jeden na lato, a drugi na zimę, ponieważ tonacja skóry zmienia się w ciągu roku, np. na skutek opalania.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt