Avon Katalog Kampania 10, październik 2022

Pobierz Avon Katalog Kampania 10, październik 2022 w formacie pdfAvon Katalog Kampania 10, październik 2022 pdf

Niemożliwe stało się możliwe! Silna pielęgnacja przeciwzmarszkowa łagodna nawet dla najbardziej wrażliwej cery. Kobiety przetestowały i potwierdziły. Prawdziwe kobiety, prawdziwe efekty. Naszą nową linię Sensitive+ przez 21 dni testowały kobiety z cerą wrażliwą. Sprawdź jak ją oceniły. Ukojenie skory - kojące składniki aktywne pomagają łagodzić zaczerwienienie już w 72 godziny. Stymulacja kolagenu - opatentowany Protinol™ pomaga stymulować 2 typy kolagenu dla efektu bardziej sprężystej skóry. Redukcja zmarszczek - zmarszczki na całej twarzy stają się mniej widoczne. Koniec z przesuszaniem - bariera skóry staje się mocniejsza, dzięki czemu skuteczniej zatrzymuje nawilżenie. Moje zmarszczki wokół oczu stały się zdecydowanie mniej widoczne. Oznaki mojej wrażliwej cery także się zmniejszyły. Jestem zachwycona!

Dla maksymalnego efektu ukojenia i odmłodzenia wypróbuj rytuał w 3 krokach. Kojący Avon Krem oczyszczający. Stosuj rano i wieczorem - wmasuj w zwilżoną skórę i spłucz wodą. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy. Delikatnie wklep w skórę wokół oczu przy pomocy opuszków palców. Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy. Codziennie rano i wieczorem aplikuj na twarz oraz szyję. Ukojenie czy redukcja zmarszczek? 8 na 10 kobiet potwierdza, że już nie trzeba wybierać. Natychmiast zmniejsza zaczerwienienie i oznaki przesuszenia. Po 1 tygodniu skóra staje się miękka i gładka. Po 2 tygodniach skóra odzyskuje jaśniejszy i młodszy wygląd, a kurze łapki stają się mniej widoczne.

Dlaczego skóra wokół oczu wymaga specjalnej pielęgnacji? Skóra wokół oczu jest cienka i delikatna, przez co może być jeszcze bardziej wrażliwa. Z tego powodu potrzebuje formuł opracowanych specjalnie z myślą o tej delikatnej okolicy, by zapewniać efekt przeciwzmarszczkowy bez podrażnień. 85% Wizażanek przyznaje, że ampułki od Avonu pomogły im uzyskać efekt baby face, a serum zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Do codziennego stosowania dla każdego wieku i typu skóry. Z opatentowanym Protinolem, który pomaga zwiększać poziom 2 typów kolagenu w skórze oraz z niacynainidem, który pomaga przyspieszać odnowę komórkową. Cofa 7 oznak starzenia w 7 dni. Zmarszczki zredukowane, jędrność zwiększona, gładkość i blask przywrócone, pory zminimalizowane, elastyczność i sprężystość zwiększone.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt