Katalog Avon 12/2020 (03.09.2020-23.09.2020)

Pobierz katalog Avon 12/2020 w formacie pdfKatalog Avon 12/2020 pdf

Innowacja. Zrób miejsce bo Twoje rzęsy sięgną nieskończoności. Zapomnij o zalotce! Tylko popatrz unoszę rzęsy na 24H. Potrójna formuła Avon Lift & Lock unosi nawet najbardziej oporne, proste rzęsy. Innowacyjna szczoteczka Fx-Lift wygięta, aby unosić rzęsy; z luką w środku, aby nabierać więcej tuszu i pogrubiać rzęsy. Mocny makijaż? Postaw na skuteczny demakijaż! Łatwe usuwanie makijażu wodoodpornego. Dwufazowa formuła doskonale zmywa makijaż wodoodporny. Działa delikatnie, lecz skutecznie. Nie podrażnia oczu i nie pozostawia tłustej warstwy. Superduety w supermenach dla nieskończonych efektów.

Potrzeby kobiet są zawsze w centrum uwagi Avon. Sprawdź, czy masz objawy. Spadek hormonów podczas okresu okołomenopauzalnego może prowadzić do: uderzeń gorąca, przesuszenia skóry, zaczerwienienia, utraty kolagenu i zmniejszenia elastyczności skóry. Testowane dermatologicznie i alergologicznie. Menopauza? Uderzenia gorąca? Nikt nie musi wiedzieć, że je masz! Zwalczaj zaczerwienienie i przesuszenie skóry. Adaptogeny, ekstrakty roślinnego pochodzenia, adaptują się do potrzeb skóry, przywracając jej równowagę podczas okresu okołomenopauzalnego. Neutralizują także wolne rodniki, które mogą pogłębiać oznaki starzenia. Przeznaczony na noc Avon krem pomaga zwiększać poziom kolagenu o ponad 80%. Przeznaczone na dzień, idealne pod makijaż serum zwiększa nawilżenie skóry o 98% natychmiast po użyciu. Mgiełka natychmiast chłodzi i zwiększa poziom nawilżenia skóry o 83%. Używaj przed serum oraz w ciągu dnia według potrzeb.

Świeżość bez limitu. Zaczynaj każdy dzień dawką odświeżającej energii, by skorzystać z lata bez ograniczeń. Wasz ulubiony żel pod prysznic Avon Senses Happiness po raz pierwszy w butelce XXL. Łatwa depilacja w domu dla idealnie gładkiej skóry. Dzięki Avon Works Krem do depilacji twarzy idealna gładkość na dłużej! Ręczny depilator do twarzy łatwo usuwa drobne włoski razem z cebulkami. Wygnij przyrząd w łuk i przesuwaj na skórze w górę i w dół, skręcając uchwyty w przeciwnych kierunkach.

Avon Foot Works. Kojąca lawenda dla suchych stóp. Zacznij pielęgnację od nawilżającego olejku 3 w 1. Dodany do ciepłej wody tworzy relaksującą kąpiel dla stóp, zmiękcza paznokcie i stwardniałą skórę (również w przesuszonym obszarze wokół pięt i kostek!), przygotowując ją znakomicie na dalszą pielęgnację. Żelowy klin idealnie się sprawdza przy dyskomforcie spowodowanym zachodzącymi na siebie palcami stóp. Wykonany z miękkiego żelu, pasuje do większości rozmiarów i typów obuwia (do szpilek też!), amortyzuje ucisk i pomaga ustawić palce prosto, przynosząc ulgę w bólu. Ożywcza kolekcja ananasowa by stopy były miękkie i zdrowe! Maski do stóp w postaci skarpetek podbiły świat - wyjątkowo wygodne (gotowe do użycia!), wypełnione aktywnym płynem działają jak profesjonalny zabieg. To idealny domowy sposób na idealnie gładkie i miękkie stopy, szczególnie latem, gdy skóra ma skłonności do przesuszania się i szorstkości.

Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska.
Kontakt