Katalog Avon kampania 2, luty 2022

Pobierz katalog Avon kampania 2, luty 2022 w formacie pdfKatalog Avon kampania 2, luty 2022 pdf

Podsyć zmysły, pobudź umysł, zagraj w uwodzenie. Teraz Twój ruch. Przedstawiamy nowość Attraction Game. Unikalny akord Hypnotic stworzony by pobudzać neurony czuciowe i podsycać przyjemność. Świeżość owoców i pikantność różowego pieprzu przechodzą w uzależniające akcenty gorzkiej czekolady i akordu hypnotic, by zostawić za sobą trwały ślad zapachowy o nutach drewna i ambry. Woda toaletowa Avon Attraction Game dla Niego. Ciepła pikantność pieprzu i kardamonu buzuje pod mieszanką gorzkiej czekolady i akordu hypnotic, by wybuchnąć drzewną zmysłowością.

W tym roku zakochaj się w sobie! Czy wiesz, co jest punktem wyjścia do samoakceptacji i wewnętrznej siły? To miłość do samej siebie! Każda z nas powinna zacząć traktować siebie z taką samą czułością, z jaką traktujemy najbliższych. Bycie priorytetem dla samej siebie nie ma nic wspólnego z egoizmem, to warunek konieczny do bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą. Zacznij od zakochania się w sobie - ta miłość jest taka bezpieczna... to miłość bez rozczarowań. Spraw by ten dzień stał się niezapomniany. Nowość od Avon. Wyjątkowe opakowanie na specjalne okazje. Zawsze patrz na świat przez różowe okulary. Twoja skóra także zasługuje na uczucie – okaż je relaksującą kąpielą. Wszystkie płyny do kąpieli są wzbogacone naturalnymi ekstraktami. Nowe opakowania 1000 ml, nadają się do recyklingu.

Miłość do objętości, która nie niszczy rzęs. Tusz do rzęs lekkie podkreślenie na co dzień. Wybierz mnie! Zawsze będę dbać o Twoje rzęsy, dzięki formule z najlepszymi składnikami. Obiecuję, że nigdy nie wyrządzę ci krzywdy. Miłość do koloru bez rozmazywania. Konturówka zostanie z tobą aż do 10 godzin. Będziesz miała ją na oku przez cały dzień. Miłość do zapachu, który będzie z tobą przez cały dzień. Wybierz Wodę perfumowaną Perceive dla Niej. Obiecujemy, że nie ulotni się bez słowa. Będzie Ci towarzyć od samego rana do późnego wieczoru. Miłość do zapachu, który niezmiennie ekscytuje. Za każdym razem, gdy użyjesz Wodę perfumowaną TTA Today dla Niej przywiedzie na Twoją myśl najpiękniejsze miłosne wspomnienia. Nigdy ci się nie znudzi. Miłość do nieskazitelnej cery bez efektu maski. Podkład 3 w 1 ukryje wszystkie twoje niedoskonałości. Nigdy nie zdradzi twoich sekretów. Miłość do manikiuru bez zbędnego czekania. Dzięki szybkoschnącemu lakierowi do paznokci twoje paznokcie będą gotowe w 60 sekund. Nie zmarnujesz swojego cennego czasu. Miłość do ukojenia nawet wrażliwej skóry. Wybierz specjalistyczną kolekcję Derma. Stworzona by pomóc ci znów czuć się dobrze we własnej skórze, z nawilżającym kompleksem z emolientami i olejkiem jojoba. Przynosi błyskawiczną ulgę i intensywne nawilżenie dla suchej, wymagającej skóry. Miłość do pięknych włosów bez wysiłku. Dzięki kosmetykom Avon Advance Techniques odzyskają piękny i zdrowy wygląd. Serum i odżywka zajmą się wszystkim, Ty odpoczywaj.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt