Katalog Avon 9/2020 (11.06.2020-01.07.2020)

Pobierz katalog Avon 9/2020 w formacie pdfKatalog Avon 9/2020 pdf

Ja zawsze w biegu. A on zawsze na swoim miejscu. A czy Ty możesz polegać na swoim makijażu? Pyta Marcelina Zawadzka. Mój makijaż musi być jak najwierniejszy partner. Na wizji, w podróży, na imprezie albo... w samochodzie rajdowym - powinien dotrzymywać mi kroku i być zawsze przy mnie, niezależnie od tego co robię. Dlatego wybieram Power Stay - supertrwały makijaż od Avon, który nigdy mnie nie zawodzi i staje na wysokości zadania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nic go nie rusza ani basen, ani wzruszający film. Supertrwały tusz pogrubiający. 9x większa objętość, wodoodporny, efekt pogrubienia rzęs. Odporny na upał, wilgoć i pot nie rozmazuje się nawet w najgorętszy dzień. Technologia utrwalająca Colorlock - formuła z kolagenem, proteinami i aminokwasami otula rzęsy, utrwalając efekt. Zero grudek i osypywania wygięta szczoteczka idealnie pokrywa i pogrubia rzęsy, bez tworzenia grudek.

Supertrwały Avon cień wyrazisty efekt zapewnia intensywny, równomierny kolor; używaj jak cienia lub kredki. Łatwa aplikacja - nakłada się z lekkością, bez ciągnięcia powieki i bez osypywania, wielogodzinna trwałość, odporny na upał, wodę i pot aż do 16 godzin. Mogę na nim polegać, a on nigdy nie polegnie. Supertrwały korektor 18h idealnie wtapia się w skórę, aby ukryć niedoskonałości i cienie pod oczami, nie zbiera się w załamaniach skóry.

Wodoodporny makijaż? Zmyj go z łatwością! Dwufazowy, bezlitosny dla szminki Avon preparat do demakijażu. Dwufazowy płyn do demakijażu o podwójnym działaniu - wypróbuj go na tuszu. Płyn micelarny z olejkiem jest idealny do podkładu.

Supertrwała matowa szminka jest mi wierna dopóki demakijaż nas nie rozłączy. Muśnięcie słońca. Rozświetlający olejek opalający w sprayu nadaje skórze równomierny, złocisty blask opalenizny, która możesz wzmacniać z każdym użyciem. Całuśne usta. Odżywczy olejek do ust zwiększa ich nawilżenie do 3 razy, nadaje im subtelny kolor i połysk, bez uczucia lepkości, idealnie sprawdza się w gorących temperaturach. Cera jak z okładki dzięki lekkiemu Avon kremu nawilżająco-koloryzującemu SPF 20, który wyrównuje koloryt skóry i wzmaga jej promienny blask nawet w upale.

Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska.
Kontakt