Avon Minikatalog 7/2016. Dzień Matki (5.05.2016-25.05.2016)

Avon Minikatalog 7/2016 Dzień Matki. okładka pdfAvon Minikatalog 7/2016 Dzień Matki. pdf

Moja Mama zasługuje na to, co najlepsze. W specjalnym minikatalogu znajdziesz idealne propozycje na prezent z okazji Dnia Matki.

Moja Mama zasługuje na najbardziej elegancki zapach. Wykwintny zestaw zapachowy to doskonały upominek. Mieszanka fascynuje kompozycją musującej witalnością gruszki połączonej ze szlachetną magnolią i ciepłym drewnem bursztynowym.

Moja Mama zasługuje na najbardziej wyjątkową pielęgnację skóry z kosmetykami Anew oraz najbardziej profesionalną pielęgnację włosów dzięki produktom Avon Advance Techniques. Dostarcz własnej Matce niezwykle rozwiniętą kosmetykę, żeby poczuła się piękna. Wytworna emulsja na noc z bioaktywnym złotem spowoduje, że jej cera będzie wyglądać świeżo.

Moja Mama zasługuje na najbardziej luksusowy makijaż, który poleca Justyna Steczkowska. Sprezentuj Mamie ekskluzywny pakiet artykułów do makijażu - odżywczą szminkę oraz pogrubiający czarny tusz do rzęs, zasobne w najważniejsze elementy.

Moja Mama zasługuje na najbardziej efektowny makijaż. Doskonały duet do makijażu oczu to wciąż doskonały upominek. Tusz z kolagenem spowoduje, że rzęsy staną się nadzwyczajnie zagęszczone, a eyeliner uwydatni zmysłowość spojrzenia.

Moja Mama zasługuje na najbardziej ekskluzywny rytuał Avon Planet SPA. Receptura z rozjaśniającym pudrem z pereł koryguje cerę, zwiększa jej sprężystość i nadaje jej atrakcyjny, słoneczny wizerunek.

Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska.
Kontakt