Avon Focus Kampania 13/2020 (23 wrzesień - 14 październik 2020)

Pobierz Avon Focus 13/2020 w formacie pdfAvon Focus 13/2020 pdf

Przyszłość należy do mnie. Myślisz, że mnie znasz? spójrz jeszcze raz! Nieważne ile mam lat, skąd jestem, czy mam dzieci. Nieważne jaki mam kolor włosów czy skóry. Ważne, by móc żyć po swojemu. W swoim rytmie. Działać jak chcemy, gdzie chcemy, kiedy chcemy. Chwytać każdą szansę. Bo liczy się przyszłość. A ona należy do mnie. Dlatego Avon rozwija się, by dotrzymać Ci tempa. Abyś mogła realizować swoje marzenia. Mamy swoją historię, ale to wciąż jej początek. Dopiero się rozkręcamy, Tylko popatrz.

Poznaj bliżej Ewę Farna w specjalnym wywiadzie dla czytelników Avon Focusa. Po jakie zapachy najchętniej sięga gwiazda i co urzekło ją w sygnowanych własnym nazwiskiem perfumach Avon? Przekonaj się sama! Na co zwracasz największą uwagę, wybierając perfumy dla siebie? Gdy wybieram perfumy, ważne jest dla mnie to, by zapach trwał jak najdłużej od aplikacji i aby podobał się nie tylko mnie, lecz także mojemu facetowi. Co najbardziej urzeka cię w zapachu Far Away Rebel & Diva? Trudno się takie rzeczy opisuje, podobnie jak trudno powiedzieć dlaczego mi coś smakuje. Po prostu - albo zapach mi leży, albo nie, czasami bez dalszych argumentów - „na czuja". Mnie te perfumy po prostu pasują, bo świetnie się w nich czuję! Jak wyglądała praca na planie sesji zdjęciowej do zapachu Far Away Rebel & Diva? Czy możesz zdradzić nam jakieś zakulisowe „smaczki"? W studio czekał sztab profesjonalistów. To zawsze jest zaszczyt - móc pracować z najlepszymi specjalistami w swoją branży. Co jednak mnie zaskoczyło - w kilkunastocentymetrowych szpilkach musiałam pozować przez pół dnia na konstrukcji, wisząc przy tym na jednej ręce. Oczywiście wciągając brzuch i patrząc zdecydowanie w kamerę (śmiech)! Efekt nie tylko samej sesji, lecz także wygląd moich nowych łydek jest po prostu powalający (śmiech)! Z czym kojarzy ci się firma Avon? Szczerze? Najbardziej z walką z rakiem piersi i Marszem Różowej Wstążki. Ale również z tym, że jako pierwsza duża firma, Avon zrezygnował z testowania kosmetyków na zwierzętach. To wszystko jest dla mnie pozytywna konotacja z marką. Avon jest mi bliski właśnie dzięki temu, że wspiera swoimi wyborami dobre wartości.

Już w kampanii 13. rozpocznij z Avon przygotowania do świąt, aby cieszyć się z niezwykłego prezentu, o jakim pewnie nawet nie zdarzyło Ci się pomyśleć - nowego kompletu sztućców! Elegancki i praktyczny 38-elementowy zestaw może być Twój za jedyne 9,99 zł. Wysokiej jakości sztućce upiększą Twój wigilijny stół, a także ułatwią serwowanie dań i deserów na co dzień.

Intrygujący i odważny zapach to twoja szansa na większy zysk! Nowy zapach Far Away Rebel & Diva odzwierciedla kobiecą pewność siebie i odwagę. Dzięki niemu Twoje klientki będą wzbudzać zainteresowanie, gdziekolwiek się pojawią. Kto by się na to nie skusił? Dlatego śmiało polecaj nowy zapach i zwiększaj swoje zyski. Im więcej sprzedasz, tym więcej otrzymasz: rabat aż do 45% i atrakcyjny prezent!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt