Katalog Avon 5/2020 (19.03.2020-08.04.2020)

Pobierz katalog Avon 5/2020 w formacie pdfKatalog Avon 5/2020 pdf

Jesteś gotowa na więcej? Odkryj nowość - arcydzieło sztuki perfumeryjnej - kolekcję Aristique Parfumiers. Zamknięte we flakonach, które są małymi dziełami sztuki, skomponowane przy użyciu najwyższej jakości składników, kryją w sobie serca swoich twórców. Witaj w sekretnym świecie znakomitych zapachów. Dawniej dostępnym jedynie dla wybranych, dziś także dla Ciebie. Na świecie jest więcej astronautów niż mistrzów perfumiarstwa. Avon pracuje z najlepszymi twórcami perfum w branży. Więcej niż perfumy. Odkryj arcydzieło zapachowe najwyższej jakości - kroplę luksusu, którą teraz masz w zasięgu ręki.

Tworzenie perfum to sztuka wychwytywania emocji i przekazywania ich innym. Moje źródło inspiracji w tej materii są niezliczone. Dokonuję przekładu każdej chwili na akordy zapachowe, dodając szczypty zaskoczenia, by stworzyć swoistą niespodziankę, coś nieoczekiwanego. Za każdym dziełem sztuki kryje się technika, która musi być opanowana do perfekcji. Oznacza to wiele lat ciężkiej pracy. Mój styl ekspresji jest stanowczy, oparty na sile, hojności i pewności, która jest nieodzowna podczas układania kompozycji zapachowej dla Avon. Tworzenie zapachu jest jak opowiadanie historii. To próba znalezienia idealnego akordu, który chwyci za serce. Pracuję tak, by każdy z użytych w kompozycji składników spełniał specyficzną rolę, by w niej nie zniknął. Sądzę, że to mój znak rozpoznawczy.

Wasza ulubiona linia z witaminą C powiększyła się o kolejną nowość. Rozświetlający Avon Tonik do twarzy zwiększający podwójnie poziom nawilżenia. Delikatnie złuszcza skórę dla efektu wygładzenia. Nadaje skórze blask. Więcej niż tylko odmłodzenie… to luksus na wyciągnięcie ręki. Złoty standard w odmładzaniu skóry. Maska na noc z bioaktywnym złotem redukuje widoczność zmarszczek i widocznie ujędrnia skórę. Odmładzająca maska typu peel-off z prawdziwym złotem przywraca skórze młodszy wygląd. Odmładzające Avon Serum w olejku z ekstraktem jedwabiu natychmiast podnosi poziom nawilżenia skóry 10-krotnie i zapewnia efekt wygładzenia skóry. Więcej niż tylko żel pod prysznic… to prawdziwa przyjemność dla zmysłów.

Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska.
Kontakt